Foto, Video: Salzburgring (A) 3.-4.10.2009, Alpe Adria Clio Cup, CEZ, Mini challenge...

« Older   Newer »
  Share  
sim_on
view post Posted on 8/10/2009, 11:02




Prosli vikend sam bio na kruznim utrkama na Salzburgringu, kraj Salzburga. Moji utisci - ljepo ureden, relativno mali autodrom, s jako brzom stazom. Najvise me odusevijo Mini challenge, skoro 30 auti na startu, ljepe voznje na noz, a u boksovima, da ti pamet stane :blink: dva velika satora za servis, uz to velik hospitality area s restauracijom i za kraj jos ducan s artiklima "Mini" - u kratko, kao da nema krize. Sa subote na nedelju su cak imali veliku festu za kraj sezone, a mi otisli spavat :rolleyes: Slicno zanimivljive utrke smo imali priliku vidjeti i Alpe Adria Clio Cup-u, gdje sta nastupila i dva Hrvata, Liposcak in Sertic. Liposcak bas i nije imao srece ovaj vikend, u subuto se zakacio s Vukovicem in dozivio visestruko prevrtanje (snimka auta nakon utrke sljedi), a u nedelju nije imao srece s materialom. Zanimivih okrsaja je bilo i utrci CEZ-a in slovenackog prvenstva, al neka slika govore vise.... eee da ne zaboravim, bilo je i interesantnih "holky" :D , al zbog mira u kuci nisu zavrsile na kartici :B):

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
 
Top
vensla
view post Posted on 8/10/2009, 11:12




Dobre fotke..
 
Top
Lacni
view post Posted on 10/10/2009, 10:24




QUOTE (sim_on @ 8/10/2009, 12:02)
.... eee da ne zaboravim, bilo je i interesantnih "holky" :D , al zbog mira u kuci nisu zavrsile na kartici :B):

Slike su ti stvarno fenomenalne, .... ali mogao si malo žrtvovat taj mir ukući za opće dobro,.... :angry: :wub: :D :D :D
 
Top
sim_on
view post Posted on 10/10/2009, 10:56




Hvala za pohvale. Jos obecan video: Video Salzburgring ili direkt u HD na Vimeo

 
Top
RS_172
view post Posted on 10/10/2009, 13:12




Hvala Simon na odlicnom materijalu! :woot:
 
Top
ribetina
view post Posted on 10/10/2009, 17:55




dobra muzika na videu ;-)
 
Top
5 replies since 8/10/2009, 11:02   161 views
  Share