Arbo rally

« Older   Newer »
  Share  
dj_masch_hr
view post Posted on 11/8/2008, 16:53




evo, prije nekih tjedan dana javili su mi se drugovi austrijanci i poslali ukazali na zanimljive video-klipove s arbo rallye-a:

video
 
Top
Medic
view post Posted on 11/8/2008, 19:52




Mi bili lani gledat i mogu reći da je stvarno prekrasno. Od samog relija, do grada, a okoliš da ne spominjem (dio nacionalnog parka u alpama)...prekrasno!!!

Jedan naputak za one koji eventualno idu......obucite se dobro jer je u 7 ujutro kad smo mi došli bilo oko nula stupnjeva, a poslije kad se sunce pojavi je ok toplo
 
Top
Zlatar
view post Posted on 11/8/2008, 21:31




meni osobno jako dobar rally, ali nije za auto poput super 1600, govorim za makadamski dio, na startu jednog brzinca jedva smo krenuli iz rupe koju su napravili ovi sa sva 4 pogona...............

jedva čekam da vidim kako čemo ove godine proći sa novim autom...................
 
Top
Pazman
view post Posted on 11/8/2008, 22:26




QUOTE (Zlatar @ 11/8/2008, 22:31)
meni osobno jako dobar rally, ali nije za auto poput super 1600, govorim za makadamski dio, na startu jednog brzinca jedva smo krenuli iz rupe koju su napravili ovi sa sva 4 pogona...............

pa nije vama bilo niš teže nego onima sa golfovima pa je ovaj naganjal baumschlagera ko vrag crnu dušu :woot:
 
Top
Richi Zg
view post Posted on 12/8/2008, 07:29




QUOTE (Medic @ 11/8/2008, 20:52)
Mi bili lani gledat i mogu reći da je stvarno prekrasno. Od samog relija, do grada, a okoliš da ne spominjem (dio nacionalnog parka u alpama)...prekrasno!!!

Jedan naputak za one koji eventualno idu......obucite se dobro jer je u 7 ujutro kad smo mi došli bilo oko nula stupnjeva, a poslije kad se sunce pojavi je ok toplo

Da da,Medo pravo zbori,stvarno se nema sta reci za rally osim da je mrak, image image image image image image

kada vidis one stare pile kako to ide,jednostavno se sledis,

Medo i ja smo se dogovarali da bii ove godine isli pa ako je jos neko

voljan ici bit ce to onda super izlet ! ! !
 
Top
Medic
view post Posted on 12/8/2008, 09:27




QUOTE (Pazman @ 11/8/2008, 23:26)
pa nije vama bilo niš teže nego onima sa golfovima pa je ovaj naganjal baumschlagera ko vrag crnu dušu :woot:

Ma pusti ga .....izmišlja samo :P
 
Top
5 replies since 11/8/2008, 16:53   139 views
  Share