Nova fabija

« Older   Newer »
  Share  
DaDo5
view post Posted on 9/5/2008, 09:39




jucer kad smo tomi2,zdrazeno i ja bili u klubu na parkingu je netko dosao sa novo kup fabiom...slika u prilogu...

image
 
Top
Vepar
view post Posted on 9/5/2008, 10:18




I ja istu uslikao jučer. Pred Auto Krešom na Samoborskoj. I lik mi viče iz radione: jel sam sponzor :)
Nemrem sad slikicu stavit -_-
 
Top
dj_masch_hr
view post Posted on 9/5/2008, 11:47




QUOTE (DaDo5 @ 9/5/2008, 10:39)
jucer kad smo tomi2,zdrazeno i ja bili u klubu na parkingu je netko dosao sa novo kup fabiom...slika u prilogu...

niš čudno - pa zanatlija je organizator. to je možda i "vip" auto (ako će imat koncepciju kakvu je delta imala)
 
Top
Rallye
view post Posted on 9/5/2008, 12:27




Krešo Radovanić, ak se ne varam. Tak su bar rekli u klubu kasnije.
 
Top
Hernaut
view post Posted on 9/5/2008, 14:55




Tu škodu vozi Tomica Radovanić
 
Top
Rallye
view post Posted on 9/5/2008, 16:22




Jedno mislim drugo pišem. image
 
Top
Zlatar
view post Posted on 10/5/2008, 16:34




jel vi iz zanatlije znate kakve novosti, koliko ih je prodano itd?????????
 
Top
Zlatar
view post Posted on 13/5/2008, 18:48




evo odrađeni prvi test krugovi nove fabije.........

c/p sa www.brzina.net

Jučer je na Grobničkoj pisti odrađeno testiranje nove Škoda Fabije, jedne od dvadeset planiranih učesnica istoimenog Biodiesel kupa koji bi trebao krenuti ove sezone, a čiji bi vozači trebali odvesti planiranih pet kružnih utrki. Testiranje je bilo „internog“, a ne prezentacijskog karaktera, tako da mediji o tome nisu bili obaviješteni, međutim nekako smo nanjušili šta se događa, zaletili se do Grobnika i donosimo vam naše viđenje.

Za testiranje Fabije bili su zaduženi Tomislav Radovanić i Alen Sekula i uz njih jedan od naših najboljih krugaša, Marin Čolak. Sve se to odvijalo pod budnim okom organizatora budućeg kupa i naših tunera Sekulića i Matića, koji su zaduženi za pripremu svih vozila kupa.
Osim testiranja same Fabije, organizatori su iskoristili priliku i za testiranje nekoliko različitih setova guma kako bi izabrali najoptimalniju komponentu i dimenziju. Po onome šta se dalo naslutiti u ono kratko vrijeme koje smo proveli na Grobniku, organizatori su nekako najzadovoljnije izgledali nakon krugova odrađenih na Matadorkama, tako da možemo pretpostaviti da će mlada Čehinja u narednim godinama trčati u domaćim patikama. No to su samo naše pretpostavke, a za činjenice morati ćemo ipak sačekati službenu prezentaciju kupa.
Škoda je na Grobniku u rukama Marina Čolaka uspjela ostvariti najbolje vrijeme kruga nešto ispod 2:02 minute, što nikako nije najbrže vrijeme koje će se vidjeti tijekom sezone na ovoj pisti. Sve u svemu, nova Fabija izgleda atraktivno uz možda jednu manjkavost, a to je buka karakteristična za sportska vozila, koja u ovom slučaju ne postoji. Ukoliko se zaista ostvare očekivanja organizatora i na startu prve utrke nastupi svih dvadeset planiranih vozila, očekuje nas zanimljivo kup prvenstvo na kružnim stazama.




 
Top
7 replies since 9/5/2008, 09:39   180 views
  Share