88` 911 targa i

« Older   Newer »
  Share  
Medic
view post Posted on 5/5/2008, 13:36




Eto bio ja malo kod bratića u njemačkoj. Inače obožava stare aute pa da vam pokažem dva primjerka :D
Porsche 911 targa iz 1988...to mu je bio dječački san i tražio ga je tri godine dok ga nije našao u kombinaciji targa/crni ivana/crni iznutra. Bilo je i drugih boja ali to mu jednostavno nebi bilo to. Auto je kupljen prije cca 3 godine od prvog vlasnika i sad ima 130000km. Nemoram spominjati da je u savršenom stanju i sve je original osim volana koji je promijenio (moj bratić) jer je originalni jako tanki i nije baš za vozit. Išli smo đir i mogu reći da je fora. Leži kao gokart, zvuči super i ide fino (mislim da je rekao 3,2 i 220-230ks)...po satu 250kmh :D
Trebali smo ići u petak u Porsche classic centar u Stutgart di održavaju samo te starije modele (u sklopu tvornice) ali nisu radili jer su spojili vikend :(

Drugi primjerak (meni osobno bolji) BMW 635 csi iz 1984. Njega je kupio prije cca pola godine i isto ga je tražio jedno godinu dana dok nije naletio. Isto kao porš...u savršenom stanju, koža, klima, svi prozori na struju, sicevi na struju-grijani, tempomat, automatic,....kilometara oko 120000 ak sam dobro zapamtio. Vozit se u njemu predobro. :D

Još ima i stari kadett c koji mu je bio njegov prvi auto. On je u trećoj garaži i njega će jednog dana kompletno restaurirati (AKO NETKO IMA ORIGINAL RADIO ZA KADETT C NEK MI JAVI) i ostavit za uspomenu.

Inače...veli da ga rega i osiguranje za porš košta kao za smart jer imaju takvu spiku u osiguranju...kao rijedak auto, ljudi koji ga imaju se malo voze i oprezno se voze, pa je mala vjerojatnost da bu se nekaj desilo...automatski imaju malu premiju osiguranja!!!! Jebenica


btw....tu je 5 garaža u nizu, dvije su njegove, a tri si je ostavio bivši vlasnik te kuće(u kojoj je bratić sada) jer mu trebaju za njegove ljubimce.....1965 merc 230 SEC-srebrni, 1967 320 SEC-mislim crveni i u zadnjoj 560 sec iz devedesetih. Žao mi je kaj njih još nisam vidio, a vlasnik se inače svaki dan vozi u nekakvom običnom mercu 190 dizlu :D

slikice
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
 
Top
Zlatar
view post Posted on 5/5/2008, 17:02




nije ti palo na pamet sa poršom doć doma?????????????


stvarno lijepi primjeri.................
 
Top
zdrazeno
view post Posted on 5/5/2008, 17:15




Stvarno lijepi primjerci autića!!! :D :D :D

Imam ja u Kadetu original radio, ali mislim da ga ne dam.... :( :( :(
 
Top
Zlatar
view post Posted on 5/5/2008, 17:29




QUOTE (zdrazeno @ 5/5/2008, 18:15)
Stvarno lijepi primjerci autića!!! :D :D :D

Imam ja u Kadetu original radio, ali mislim da ga ne dam.... :( :( :(

baš si zločest........................... :P :D :woot:



srami se :ph34r: :alienff:
 
Top
Medic
view post Posted on 5/5/2008, 19:00




QUOTE (zdrazeno @ 5/5/2008, 18:15)
Imam ja u Kadetu original radio, ali mislim da ga ne dam.... :( :( :(

A daaaaaaaaaaaj!!! :D

2zlatar: bi ja dopeljao nekaj kad me nebi uhapsili radi carinskog prekršaja :P
 
Top
Zlatar
view post Posted on 5/5/2008, 19:03




mogao si zvat rješili bi nešto..............
 
Top
MAHNE
view post Posted on 6/5/2008, 21:51




Oldtimere je uvijek lijepo vidjeti.Posebno ako su tako dobro "uscuvani"...
 
Top
6 replies since 5/5/2008, 13:36   138 views
  Share