best of rally croatia 06

« Older   Newer »
  Share  
Zlatar
view post Posted on 24/3/2008, 10:32




jako žalosno što haks u dogovoru sa klubovima nemože organizirati toliko utrka kao što je bilo 2006, kod nas smo vozili istarski, deltu, martinski, kvarnerski, opet istarski - pićan i poreč, a u sloveniju samo na postojnu..............


kada se čovjek sjeti te sezone i kada gleda kalendar za 2008 godinu onda je jasno kuda ovaj sport vodi......


jako žalosno...........
 
Top
dj_masch_hr
view post Posted on 24/3/2008, 11:55




QUOTE (Zlatar @ 24/3/2008, 10:32)
jako žalosno što haks u dogovoru sa klubovima nemože organizirati toliko utrka kao što je bilo 2006, kod nas smo vozili istarski, deltu, martinski, kvarnerski, opet istarski - pićan i poreč

i sve to s borom :woot:

inače - 3 domaće utrke ništa ne znače, jer ih je toliko bilo i 2002. nadam se da je to samo faza kao i tada.
 
Top
Zlatar
view post Posted on 24/3/2008, 13:48




ma uopće ne važno skime samo opet govorim, tj. pišem da je kalendar katastrofa.........

a tko zna da nije bilo njega, pitanje je dali bi uopće bio suvozač.........


 
Top
dj_masch_hr
view post Posted on 24/3/2008, 15:16




ma zezam te za boru, ali već je bile po 3 utrke u kalendaru, pa sezonu-dvije nakon toga ih je bilo po 6
 
Top
Zlatar
view post Posted on 24/3/2008, 15:43




ma samo daj.............


nadam se da će slijedeća sezona biti bolja, jer vidim da sve više ekipe rasprodaje aute i odustaje od rallya, žalosno ali istinito..........

za ovu sezonu znam 7 ili 8 posada koje više neće vozit.........
 
Top
dj_masch_hr
view post Posted on 24/3/2008, 18:45




ekipa rasprodaje aute jer zna da im sljedeće sezone dolazi hans, a to je trošak od barem 2-3 tisućice europskih novaca (u optimističnijoj varijanti)... da ne kažem kako dobrom dijelu autiju ističe homologacija...

kad smo već kod prodaje - nisi li i ti prodavao auto? ;)
 
Top
davorZG
view post Posted on 24/3/2008, 21:41




QUOTE (dj_masch_hr @ 24/3/2008, 18:45)
ekipa rasprodaje aute jer zna da im sljedeće sezone dolazi hans, a to je trošak od barem 2-3 tisućice europskih novaca (u optimističnijoj varijanti)... da ne kažem kako dobrom dijelu autiju ističe homologacija...

zato na snagu stupa ORC di se moze i bez toga.
i jos par drugih stvari koje poskupljuju pricu.

ORC :wub: :wub:
 
Top
Zlatar
view post Posted on 25/3/2008, 21:10




auto još ostaje ovu sezonu kod mene jer sam dobio neke ponude pa čemo vidjet, za slijedeću tko zna, možda i ja predjem u vozače............
 
Top
8 replies since 24/3/2008, 02:34   192 views
  Share