106 rallye by: spyeleven

« Older   Newer »
  Share  
spyeleven
view post Posted on 15/9/2008, 19:55 by: spyeleven




Evo napokon iman vremena postati slikice i napisati šta ima novoga na mom autu...
Pa ovako največa novost je sic koji je napokon montiran u auto...
Druga novost su nove pletene fleksibilne cijevi kočnica
Treča novost je da je montiran auspuh
I najbolje od svega je da san za sad miran sa preradama....jedino me još kopka volan...još samo to da nabavin...:)
Evo malo slikica kako smo felge sredili, kako smo sic montirali, i još neke stvarčice...:

Znači auto...
imageimage

Felge...

imageimageimageimage

Sic...

imageimageimageimage

imageimageimageimage

imageimageimageimage

image


Motor...

imageimageimage

Auspuh...
image
image

Snimka zvuka...
https://www.youtube.com/watch?v=XsvsejAlxXM


Napokon iman školjku i to me najviše veseli, na ovim zadnjim slikama se vidi cijev koju je moj mekaniko stavio da dobivam više hladnooog zraka u motor...

Još jedna stvar je da sam bio na dB drag natjecanju u rijeci nema baš veze s ovim forumom ali meni je bilo fora i bilo mi je zanimljivo i da osvojio sam prvo mjesto u extreme 5+ klasi...evo par slikica...Inače imao sam u autu 6 subova, sa svake strane kutije je bio po jedan bilo je tu tri pojačala i dodatna baterija..LoooL

imageimage

image

image


image


image




image
image


Nakon toga kao što ste mogli viditi sam bio u rijeci na grobniku...bilo mi je predobro i vrlo san zadovoljan kako auto ide, jedino bi trebao još malo proraditi na visini auta tj još malo ga spustiti jer tako bez siceva iza je nekako previsok i previše zadnji kraj bježi...
 
Top
26 replies since 9/3/2008, 12:50   1563 views
  Share