106 rallye by: spyeleven

« Older   Newer »
  Share  
spyeleven
view post Posted on 28/8/2008, 23:26 by: spyeleven




Prve slike puga na kotačima nakon "velikog servisa"
imageimage

Evo ga moj the rider kako sklapa amortizereimage
imageimageimage

Ovo je moj Car danas popodne kad sam bio kod njega bio je sav bez djelova, šmrc jadan...donesao sam zadnje šta je još falilo the rideru da ga kompletira tj mjenač koji još nije gore ali bit če danas...:)
imageimage
imageimageimageimage

Kad sam završio s poslom bacili smo se u špric kitanje felgi kod mene doma tj the rider je farbao ja sam morao šmirglati...još me prsti bole...danas se i felge farbaju u bijelo tako da čemo pred večer i te felgice vidjeti kako bi trebale izgledati
imageimage
Nakon špric kita otišli smo do denisa da mi posudi njegove zimske felge da možemo staviti na auto da ga the rider može dokotrljati do garaže kako bi mogao montirati još zadnje šta fali tj. mjenač
Tu se vidi kako izgledaju montirani amortizeri i još sam slikao nove spone koje su isto gore...
imageimageimageimage

I evo gaa napokon na kotačimaimage
imageimageimageimage

danas popodne montirane felge i namjesten trap .... auto meni ide bolesno , vise nema lupkanja u prednjem djelu... ali nek spy vise kaze ipak on se vozi svaki dan i zna razlike vise od mene :D:

image
image
image

ovako auto izgleda sad

Evo opran je isto evo slike napokon je gotov...
image

Ovako, dojmovi vezani za zamašnjak...
Znači, auto je izgubilo pod srednjim okretajima momenta ali puno bolje nabire okretaje pri kraju...e to je ta razlika...naprimjer prije se nije puno osječao šut auta nego je konstantno vukao, sad stisneš onpovuče ali na 5000 baš poludi i do 7500 ideee...ja moram priznat da nisam baš zadovoljan jer sam bio sretniji kad mi je vukao pod srednjim okretajima ali šta je tu je...bitno je da ima poboljšanja pod večim okretajima ionako ga večinom i vozim iznad 5000 rpm...:)

Dojmovi vezani za trap...:)
NAPOKON je trap složen kako treba sad je sve novo ili polovno u odličnom stanju takod a više nema lupkanja zajebancije, skakanja auta itd..sad je baš onako kako treba biti... možda ga u neko dogledno vrijeme spustim još koji cent ali otom potom...
Sad ču sastaviti spisak šta smo sve radili na autu u tih mjesec dana ili više nisam neznam koliko je prošlo...

- repaprirani prednji amortizeri i skraćeni 3 cm
- ukrućene kape amortizera
- novi ležajevi kotača
- promjenjena desna vilica
- promjenjen desni rukavac
- nove spone ljeva i desna
- nova manžeta letve volana
- nova lamela, korpa i potisni ležaj
- olakšan i izbalansiran zamašnjak 1.2 kg
- nova sajla kvačila
- nove bukule od vilice od potisnog ležaja
- novi semering radilice na strani di je mjenjač
- na novo ofarbane felge
- novi auspuh koji čeka montažu
- promjenjen alternator
- centriran trap
...

ja mislim da je to to ne pada mi na pamet šta sam još radio osim što imam školjku tu doma...ai nju čemo monatirati do 12. 09.

Evo to je to ako imate kakvih pitanja pitajte.


I DA NE ZABORAVIM JEDNO VELIKO HVALA DAMIJANU the gumisti...:)

Edited by spyeleven - 29/8/2008, 00:44
 
Top
26 replies since 9/3/2008, 12:50   1563 views
  Share