106 rallye by: spyeleven

« Older   Newer »
  Share  
spyeleven
view post Posted on 9/3/2008, 12:50 by: spyeleven




Evo malo o mom rallyeu

Ovo je bilo na početku

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

1998 godište1.6 8 v 150000 km planovi su neznam ni ja šta, najprije srediti sitnice koje treba promijeniti poslje sredit usis, ispuh, ovjes, nabaciti unutra školjke i uživati u vožnji.


onda je bilo ovo

imagei

zatamljivalje stakla
imageimageimage


onda ovo

javljamo se live iz moje garaže...most je doli u kusima je ležajevi su bili blokani i malo su mi sj.... osovinu....:( Ali cemo sloziti tako s novin ležajevima i podmazati...evo par slikica
imageimageimageimageimageimageimageimage


onda ovo
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

malo radnih

imageimageimageimageimage
još malo radnih i podvozje moga peugeota ovo ulje na motoru če mi nestati jer čemo oprati sve a to ulje mi je zbog prijašnje brtve poklopca od glave
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
malo smo tunirali puga i nastelovali ventile...evo kako je to izgledalo..Ovako vam izgleda moj mechanic, u radnom okruženju.. naravno s killerloop jaknicom da mu ne bude zima dok je na poslu…hehehehe
image
Opis tuninga:Skinili smo ovu glupost s leptira od gasa kako bi zrak lakše ulazio u motor i samim time kako bi motor lakše disao...Evo ovo smo skinuli ća ovo je slika prije

image

A ovo je slika poslije

imageimageimageimage image

Evo kako izgledaju moje klackalice (Hint by GT autoservis)
imageimage

I ovako izgleda motor kad se ga pere...hehehehe

imageimage


Znači za sad je spuštena glava spolirani kanali stavljen quick shift i auto je spušten od prije, ne plave ledice san poskidao da nebi ko pomislio da su još gore. Gore još uvijek je serijski filter zraka i serijski auspuh, a več sad svi govore da se dosta osjete razlike samo s tim što sam glavu sredio, još če se bolje osjetiti kad bacim gore grane druge + ostatak ispuha i kad sredim filter dali CDA ili neki CAI...nešto čemo več napraviti...




Autič mi je fora ide predobro, super izgleda i zadovoljan sam jer malo pije na to što daje a to mi je najbitnije.
U početku sam imao nekih poteškoča par stvari sam promijenio ali sve je to za ljude sad je ok jedino me vilice stalno nešto zaj... nakon što sam promjenio par setova silent-blokova još uvijek nešto nije kako bi trebalo biti tako da ču morati najvjerovatnije kupiti nove ali to čemo kad skupimo lovu jer mi je svaka zamjenska vilica nekih 1500 kn (origigi je 2500 lol).

Evo to je to za sad.

Edited by spyeleven - 20/8/2008, 21:52
 
Top
26 replies since 9/3/2008, 12:50   1563 views
  Share