Citroen C2 vts, moze i vtr...

« Older   Newer »
  Share  
MAHNE
view post Posted on 23/1/2008, 09:44




Slike ove odlicne,ma vise od toga,rekao bih FENOMENALNE male jurilice neka osvanu u ovom topicu od sad pa na dalje.Odbrojavanje pocinje 5....4....3....2....1.... sad:

...cekaju se Ljilja i Emix sa slikama njihovih cedva...

image
 
Top
Ljilja
view post Posted on 23/1/2008, 10:00




Jedna stara sa oar-a :lol:


image

Nije lako ni čunjarit :woot:

image

 
Top
MAHNE
view post Posted on 23/1/2008, 10:13




Lijepo,lijepo-Takve se slike traze,to nam treba...Svidja mi se taj auto!Ajde opisi malo kako to ide... kupio si novog?Prvi vlasnik?
 
Top
Ljilja
view post Posted on 23/1/2008, 10:22




Slabo imam slika jer nisam s njim ni vozio puno. Nadam se da ću ove sezone malo slaloma uspjeti odraditi...

Inače, kupio ga novoga- žena je imala rižu (Getza), ja AXa pa je bilo bezveze plaćat dvije rege jer fortunately imam i službenog Megančeta 24/7. Onda smo to sve rasprodali i kupili ovaj. Auto ne juri bogzna kako, ali se meni sviđa ovjes, volan i kočenje. Kad dođem do točke da ga vozim sa cca 70% što taj auto može serijski bit ću jaako brz i za sada mi ne treba ništa brže, jače, a pogotovo ne veće.
Nisam imal većih problema s njim (sad je dvije godine star), jedino su u garanciji mijenjali dva senzora- položaja pedale bremze (nisam ni znao da tak nešto postoji :unsure:) i temperature motora. Valjda se Alžircima žurilo doma kad su sklapali pa nisu dobro pritegnuli <_<

Veliki minus je instrument tabla koja nema pokazivač temperature :angry:
Veliki plus je cHEVROLET :lol:
 
Top
Medic
view post Posted on 24/1/2008, 08:08




QUOTE (Ljilja @ 23/1/2008, 10:22)
Veliki plus je cHEVROLET :lol:

Kakav car :lol:

inače...meni je taj auto isto skroz super, ali eto, čujem da ima dosta mušica. Dina Merenić primjerice svog hoće zapalit kolko problema ima ili je imala. par puta ju je ostavio na cesti, pa je par kompjutera promjenila, par instrument tabli i tak....ma kaos

Moj doprinos temi.......Simon Jean Joseph ina delta rally 2007

image
 
Top
dj_masch_hr
view post Posted on 24/1/2008, 09:39




dva dinamovska (plava) c2:

image
image
 
Top
Zlatar
view post Posted on 24/1/2008, 12:18




i simon je sa targetovim c2 imao pun kufer problema, struja i elektronika crkava, a nitko nemože naći razlog....................
 
Top
Ljilja
view post Posted on 24/1/2008, 12:32




QUOTE (Medic @ 24/1/2008, 08:08)
inače...meni je taj auto isto skroz super, ali eto, čujem da ima dosta mušica. Dina Merenić primjerice svog hoće zapalit kolko problema ima ili je imala. par puta ju je ostavio na cesti, pa je par kompjutera promjenila, par instrument tabli i tak....ma kaos

Ma mislim da je to kao sa svim novim autima danas, ništa lošije i ništa bolje- valjda jednostavno nema sreće... Ja imam 3 jako dobra frenda i šogija sa VTSima i nitko nema nikakvih većih problema. Sigurno je da je struja tj. sva sila senzora koji su loši najveći problem- to bi trebalo stavit na fergazere a od struje ostavit žice za motor brisača i gotovo :D
 
Top
vuk#1
view post Posted on 24/1/2008, 20:05




Dani Sordo-Marc Mati




...image




...image
 
Top
MAHNE
view post Posted on 26/1/2008, 10:53




... c2 u usporedbi sa braticem peugeotom 106 ... ^_^

image



... primjerak iz ITA ...

image
 
Top
Ljilja
view post Posted on 12/3/2008, 13:11




Danas sam opet antitunirao auto (prema važećim standardima "iza Ine" :lol: ) Daklem osim, ružnih konzumovih vrećica iza kotača, col manjih felgi drznuo sam se stavit zadnji lonac od stošest rallyea sa malom izduvnom cefkom bez ikakvog nastavka :rolleyes:

Duh N1 živi na C2 :lol:
 
Top
marin_k
view post Posted on 12/3/2008, 22:14




QUOTE (Ljilja @ 12/3/2008, 13:11)
Daklem osim, ružnih konzumovih vrećica iza kotača,

long live todorich :D
 
Top
RS_172
view post Posted on 13/3/2008, 09:20




C2 S1600 cameracar... i Clio S1600... :rolleyes:

 
Top
sim_on
view post Posted on 13/3/2008, 13:07




Meni jedan jako ljep C2 S1600 replica by engleski cituning :)

image
image
image
image
image
image
image
image
 
Top
25 replies since 23/1/2008, 09:44   727 views
  Share