Stare slike naseg clana M.J., ...porecki rally...

« Older   Newer »
  Share  
MAHNE
view post Posted on 24/10/2007, 09:59




Otvorio sam novi topic u kojem sam odlucio postaviti sve slike koje imam u PCu od naseg clana MARKA J._rs u akciji i neke od mog bivseg swifta.Bratic i ja toliko volimo rally da smo odlucili okusati se u toj disciplini,on kao natjecatelj,ja kao predvozac,bilo je to jos davne 2001.Iako nismo uspijeli ostvariti nekakav kontinuitet buduci je to jaaako skup sport,barem mozemo reci da smo osjetili na kozi koliko je u biti tezak i sada sve vozace cijenimo i postujemo jos vise.Marko se kasnije uspio pojaviti se na startu jos dva puta a ja sam postao "penzirani starac" koji slika druge vozace na brzinskim ispitima...Na ovoj je slici i nas prijatelj Sanjin Sirotic iz Buzeta koji je na Markovom prvom nastupu sjedio na mjestu suvozaca i vikao mu da uspori...inace i meni je moj suvozacic nesto vikao na prologu ali ja nisam slusao pa sam zato odradio 5 krugova umjesto predvidjenih 3...auuu... :wacko:


image

image


...

image

...evo par slika mog bivseg swifta...(da iskoristim braticev topic da se hvalim malo... :P )...


image



...na BI sv.Ivan - Tinjan 2001...

image

To je sve sto je ostalo u mom PCu od naseg prvog susreta sa "zatvorenim cestama"
Ostale slike su sa novijih izdanja poreckog rallyja...

image


... as motorsport priprema stosesticu rallye 1.6 16 v...

image



...

image

...

image

Moram napomenuti da novije slike nisu poredane kronoloski zbog poteskoce u pretrazivanju po mom neurednom PCu... Spomenuti moram i tri razlicita suvozaca koji su sjedili sa desne strane u 106icama.Prvi je bio Sanjin Sirotic,pa Ivan Mofardin i Dubravka Zaharija...

...na prologu...

image

...

image

image

image

... hakl...

image

...na startu jednog brzinca...

image

...

image

... 2004 stosestica spremna za prolog...

image

... u akciji na BI Mugeba-Gradina... :o:

image



...isti brzinac,poslije mjesta Dracevac...

image

...prema cilju sada vec bivseg brzinskog ispita Visnjan-Zbandaj...

image

...skoro pa u cilju...

image

...ispod mosta na BI Zbandaj-Visnjan...

image

 
Top
vuk i vuk
view post Posted on 24/10/2007, 18:23




Jako lijepa siječanja.Nadamo se da cemo ga za 16 dana opet vidit na startu.

Edited by MAHNE - 24/10/2007, 20:59
 
Top
MARKO J._rs
view post Posted on 24/10/2007, 19:19




I ja se nadam da cu ponovno startat na ovom rallyu ali skoro sigurno to nece bit ove godine! Probleeemmiiiiiii!
Hvala MAHNE za topic!
 
Top
MAHNE
view post Posted on 24/10/2007, 20:01




Ima vremena,ionako kazu da su najbolji relijasi oni u 30ima... image image image
 
Top
vuk i vuk
view post Posted on 24/10/2007, 20:16




A dobro ako ti kažeš da su problemi!! baren čemo svi skupa opet biti u publiki.
 
Top
vuk i vuk
view post Posted on 27/10/2007, 19:32




...evo jedne slike mog bivseg auta iz istog razdoblja kad kad su nastale i ove slike gore... image

image

Edited by MAHNE - 27/10/2007, 20:53
 
Top
MARKO J._rs
view post Posted on 27/10/2007, 19:41




E to je stara slika naseg clana vuka! Velika 206ica!
 
Top
R5Gtt-H15
view post Posted on 27/10/2007, 19:53




Porečki Rally mi je san makar kao suvozač.Svake godine bi išao gledati u Jehniče na uvijek na isto zavoju.
Još sam mlad pa nikad se nezna.
image
Nešto sam raskopao iz arhive :D
 
Top
MAHNE
view post Posted on 27/10/2007, 19:55




Pa to te mi pitamooo i nama je drago kada naidjemo na nove materijale,bilo slike ili snimke,to se uvijek trazi!Bravo Petar,odlicna slika!!!
 
Top
R5Gtt-H15
view post Posted on 27/10/2007, 20:05




Lanjski rally, moj brat Tomi (lijevo,suvozač) i Dinko (desno,vozač)
Vozili su nulu s P106 od Muhe
image
 
Top
MAHNE
view post Posted on 27/10/2007, 20:11




Odlicna slika.Slobodno neka ostane u ovoj sekciji ali u buduce slobodno otvori novi topic jer ako pogledas naslov ovoga topica onda smo off topic.Ali nije problem,ova slika neka ostane ali ti slobodno otvaraj nove topice,vazno da se drzimo teme.Sve 5!
Ciauuu!!!
 
Top
MARKO J._rs
view post Posted on 27/10/2007, 20:13




E Petar! Imas jos takvih slika u arhivi? Ako da dam ti cd i sprzis.!
Savjet pocmi sa slalomom, istarskom rivierom, brdo pa rally! Za rally treba puuunnnoooooo iskustva a i soldi! Vjeruj mi....
 
Top
R5Gtt-H15
view post Posted on 27/10/2007, 20:19




Iman ništo slika i filmića od prošlih sezona pa ako češ ću ti sfrigati
 
Top
12 replies since 24/10/2007, 09:09   267 views
  Share