Saskin @ Ina Delta Rally - Video, ...pod nazivom "Saskinova totalizacija" :)

« Older   Newer »
  Share  
tuningman
view post Posted on 28/8/2006, 13:02




Prevrtanje (ponovno) Saskinovog Evo-a... :o:

Video
 
Top
MAHNE
view post Posted on 28/8/2006, 20:57




Ovo vec mozemo definirati senzacionalnim prevrtanjem...treba priznati da izgleda stravicno,posebno ako pazljivo slusate nadolazeci zvuk...pa onda...tras...
Kad dozivis tako nesto trebas stvarno sakupiti dobru dozu hrabosti za ponovo odvesti i najjednsotavniji brzinac...

Tuningman,sa kojeg sajta si skinuo snimku buduci da iz onog slovenskog nije bilo moguce skidati?Meni je bratic iz trsta nesto iskemijao pa je skinuo snimku ali nazalost bez zvuka i poslao mi ju je...steta sto nema zvuka jer audio efekt daje kompletan ugodjaj...

Aha,sad sam skuzio,youtube...
Inace snimka se nalazi vec duze vrijeme na forumu jednog slovenskog sajta ali se ne moze skidati,samo gledati jer snimatelj zeli prodati svoj uradak...zato sam gore spominjao da je bratic ipak skinuo snimku ali bez zvuka...
 
Top
Pug 106
view post Posted on 29/8/2006, 09:31




...Strašno!...Na kraju krajeva je Evo 9 još dobro izgledao što se ne bi reklo nakon ovog leta... :ph34r:
 
Top
MAHNE
view post Posted on 29/8/2006, 13:54




Upravo tako Pug106!!!Vidjeli smo ga drugi dan u servisnoj zoni i nismo mislili da je auto "prezivio" prevrtanje ovakvog tipa...iako nam je vozac i sam pricao da je prevrtanje bilo visestruko...
 
Top
3 replies since 28/8/2006, 13:02   126 views
  Share