Moj Clio 2.0 16v, od onda pa do sada :)

« Older   Newer »
  Share  
IvA_176
view post Posted on 1/4/2008, 12:53




clio je... :wub:
 
Top
-Shad-
view post Posted on 6/4/2008, 20:35




Evo danas sam uhvatio malo slobodnog vremena pa sam vratio zadnji spojlerić na auto i malo ga poslikao..

image

image

image

image
 
Top
MAHNE
view post Posted on 6/4/2008, 20:59




KRASNO!!!
 
Top
Lenba
view post Posted on 7/4/2008, 18:56




Pa ti stalno nesto prckas, svaka cast,nema odmora dok traje obnova :)
 
Top
-Shad-
view post Posted on 9/4/2008, 10:43




Evo još se malo radilo na sitnicama... zaboravio sam zadnji puta napisati da je B-nosac između stakala vracen u crnu boju no to se vidi i na slikama prije...

image

Kako se teflonke distance nisu pokazale dobrima stigle su nove distance...

image

image

image

i još jedna mala sitnica koja ce po potrebi biti na autu... ako netko ima još jednu istu neka se javi na PM...
hvala Kulic

image
 
Top
MAHNE
view post Posted on 9/4/2008, 11:00




ODLICNO ali stavi zmigavce!!! ;) image image
 
Top
Lenba
view post Posted on 9/4/2008, 15:35




Imam ti ja Campus slova i nalju ako oces. Kakvih je problema bilo oko distanci ( jesu bile cijele teflonske ili samo presvucene?)
 
Top
-Shad-
view post Posted on 9/4/2008, 15:48




Cijele su bile teflonske, ako se sjetim poslikati ću kada odem do garaže, distance su se cijele iskrivile, tresle su i stalno je trebalo kotač dotezati tako da ih nebi nikome preporučio... ove aluminijske, nešto su teže no mislim da to i nije velika stvar, lako se kasnije izbuše još jedne rupe da budu lakše :)
 
Top
-Shad-
view post Posted on 12/4/2008, 17:54




Malo je prljav no... kako vam izgleda sa ultrama 17''?

image

image
 
Top
MAHNE
view post Posted on 12/4/2008, 18:07




Kako ces da izgleda nego lijepo!!!
 
Top
-Shad-
view post Posted on 20/4/2008, 21:04




Radilo se i ovaj tjedan na autu, slike nemam jer sam bio premastan da bih se zabavljao sa digitalcem...

uglavnom zamijenjeni su prednji ležajevi, lajtunzi, kočiono ulje, ulje u getribi, posložen ovjes od "williamsa" (poluosovine, vilice, glavčine, balans štanga..) da bi se na kraju ustanovilo da je to na ovome autu već netko prije mene i stavio na auto... tokareni diskovi jer je tresao volan prilikom naglijih kočenja, promijenjeni homokinetički zglobovi, zamijenjen zadnji most i spušten...

to je sve čega se trenutno mogu sjetiti... :)
 
Top
RS_172
view post Posted on 21/4/2008, 18:59




Sve mi je jasno... jedino sto me zanima je koliko si ga spustio :unsure:
 
Top
-Shad-
view post Posted on 22/4/2008, 09:39




Moram ga poslikati ali otprilike je nešto maalo viši nego prošli...

jucer sam te pokusao dobiti jer sam imao jedno pitanjce... uglavnom, isprobavao sam jednog 2.0 clia i strašno je koliko to izvlači iz nižih okretaja, smješak mi se nije skidao sa lica :)
 
Top
-Shad-
view post Posted on 9/5/2008, 10:29




Evo danas napravio jednu sitnicu, mislim da je svima jasno čemu služi... :)

image

image
 
Top
-Shad-
view post Posted on 13/5/2008, 20:40




Evo opet se nešto malo radilo, ovaj puta jer se moralo... :)

uglavnom, volan mi je dobio veliki luft i micao se lijevo-desno nekih 5cm i to nikako nije bilo ugodno za voziti pa sam to odlučio odmah raskopati i vidjeti o čemu se radi... našao sam i letvu volana, u biti dio koji vodi do letve volana sa prošloga clia da usporedim i u biti vidio da se ista stvar dogodila i na onome cliu... uglavnom evo ako će još netko imati taj problem, radi se o tome da gumica koja u sebi ima ležaj ispadne i onda volan dobije luft a sve što treba napraviti je pomaknuti ju natrag i nekako učvrstiti što sam ja učvrstio sa šelnom. O čemu se radi se vidi na slici br 2.

image

image

evo još nekoliko slikica...

image

image


i evo jedna za rs_172 da se vidi koliko je pao iza...

image
 
Top
91 replies since 19/5/2007, 16:15   2653 views
  Share