Honda Civic TypeR, Sve o njoj...

« Older   Newer »
  Share  
MAHNE
view post Posted on 24/9/2004, 16:07




Gabbia...

Attached Image: civic_type_r_rollbar.jpg

civic_type_r_rollbar.jpg

 
Top
civic
view post Posted on 26/9/2004, 21:23




Šta nije taj motor donio pobjedu de biassi-u u buzetu?

user posted image



 
Top
MAHNE
view post Posted on 29/9/2004, 13:33




Na kraju buzetske utrke nisam ni obratio pozornost na to ciji je agregat koristio DE BIASI u svom prototipu.Prototipovi iz "VILLORBA CORSE" imali su montirane dve vrste motora.Dva prototipa su koristila bmw 6 cilindarske motore (cini mi se) a dva hondine 4cilindarske motore.Zvuk dvaju velikih tvornica se i te kako razlikovao.Priznajem da imam slabost prema hondinom zvuku ali bmwov rad motora mi je djelovao mocnije.Ugodno sam iznenadjen ako je DE BIASI stvarno koristio hondin motor.

 
Top
MAHNE
view post Posted on 29/9/2004, 13:39




...evo kako se auto tipicnog "krugaskog" karaktera moze dobro snaci i na rallyju...

Attached Image: civic_type_r_da_rally___bianca.jpg

civic_type_r_da_rally___bianca.jpg

 
Top
civic
view post Posted on 29/9/2004, 20:34




Hondin motor je iz civic typeR (+JAS tuning),dok za ovaj drugi imam sliku od prošle godine,mislim da se nije ništa mijenjalo

user posted image

Na njihovoj stranici piše da je 3000 ccm 24v (BMW)
 
Top
MAHNE
view post Posted on 30/9/2004, 16:43




Ako je taj motor stvarno iz civic type r onda je ,jednostavno, sirenje "glazbe" iz istog motora prototipa tokom penjanja buzetskom stazom ismijalo sve one koje sumnjaju u potencijal projekta honda civic type r.Ima puno ljudi koji skepticno razmisljaju o tom autu koji je za mene savrsena hondina kreacija i evolucija...
Cvrsto se nadam da ce civic type r biti moj buduci auto...


...nada posljednja umire...

Edited by MAHNE - 4/10/2004, 17:06
 
Top
MAHNE
view post Posted on 4/10/2004, 16:25




Jucer sam u zivo pogledao "brdo" u Rapcu pa sam imao cast sresti nekolicinu ljudi iz HAKSa koji su mi proslijedili par interesantnih informacija vezanih za organizaciju izvjesnog CIVIC TYPE R cupa u hrvatskoj.Cup je na dobrom putu do uspjeha ostvarivanja.Cijena za novu civic type r u svrhe natjecanja je 23.100,00 eur.Odlicna cijena,ako se usporedjuje sa kataloskom koja je trenutno oko 27.000,00 eur.Nazalost za isplatljiviju cijenu,civic type r moze se dobiti samo za svrhe cupa.Interesantno je i to da se automobil dobiva u potpuno serijskom izdanju te svaki vlasnik privatno krece u pripremu vozila za cup.Pravila preinaka su strogo propisana.Doznao sam da se vecina buducih vlasnika civica vec obratilo "ziu Lucciu" za nabavku potrebnih djelova i rekvizita vezanih za pripremu...
Usput,jucer sam u Rapcu vidio i predvozacku jurnjavu jedne cestovne civic type r u kojoj se za volanom nasao ni vise,ni manje nego ELIO RADOLA,(istarski Fanggio)Malo je reci da je bilo spektakularno.
Doznao sam da vec postoji odredjeni spisak mogucih kandidata cupa.Taj spisak jos uvijek nije procurio u javnost ali prica se da su Marin Galic i Martino Bradaric prvi sigurni kandidati buduceg cupa koji ce,ako uspije biti pravo osvijezenje u hrvatskom auto sportu...

Attached Image: civic_type_r_alpi.jpg

civic_type_r_alpi.jpg

 
Top
MAHNE
view post Posted on 25/7/2005, 14:17




Vec neko vrijeme u PCu imam pohranjene slike nove honde civic 2006 ali nikako da nadjem pravi trenutak da ih postiram pa da cujem vase komentare.Meni se ,osobno, novi dizajn honde civic nikako ne svidja...

Edited by MAHNE - 25/7/2005, 15:23

Attached Image: civic___2006.jpg

civic___2006.jpg

 
Top
MAHNE
view post Posted on 25/7/2005, 14:27




...mozda nam ipak treba samo jedan kratak period privikavanja...

Attached Image: civic___2006___2.jpg

civic___2006___2.jpg

 
Top
tuningman
view post Posted on 25/7/2005, 19:12




Ma ne kuzim... izgleda da ti designeri s vremenom zaborave kako izgledaju obicni automobili... ... zalosno!
 
Top
kiki-buje
view post Posted on 27/7/2005, 07:29




Katastrofa!!!
 
Top
Bobe
view post Posted on 31/7/2005, 21:53




Ovo je verzija sa četri vrata i meni se totalno ne sviđa stražnji kraj, za izgled obiteljskog auta je previše futuristički,
mora izači verzija sa tri vrata i cupe i tu je druga priča...



user posted image
 
Top
71 replies since 18/2/2004, 12:00   3236 views
  Share