reeeeeeeeeeno

« Older   Newer »
  Share  
renaultsportmladen
view post Posted on 11/12/2008, 10:15




vidio sam da se sa ovog foruma tj. na ovom forumu dosta toga moze nauciti pa sam se reg. da se druzimo...evo 3,4 slike mog r19 kojeg sam spakovao po svom meraku ... projekat je trajao dosta dugo i imam mnogo slika..ali da ne smaram postavit cu samo nekoliko !
auto je 91' phase I :P

image
image
image
image
image
image
image


e sad...najvishe sam se registrovao na razne forume zbog misljenja raznih ljudi..i zbog josh jedne stvari..

image

sanjam ove felme svake noci...koliko kostaju i ima li dje da se kupe :wub: :wub: :wub:

Edited by renaultsportmladen - 11/12/2008, 10:35
 
Top
Pug 106
view post Posted on 13/12/2008, 10:00




...Svaka čast na trudu, nema šta, vidio sam i na drugom forumu da si se pošteno naradio oko auta... ;)
...A sad malo dobronamjernih kritika...prvo, prednji branik podhitno vratiti original kao i haubu! Imaš odlične felge i boja im je ok (iako je svetogrđe to farbati u drugu boju...). Što je auto stariji to teže podnosi takve "intervencije"... -_-

...Što se tiče ovih felgi koje te zanimaju, daju se naći u Italiji (malo teže, ali nije nemoguće), cijena im je paprena. Ljudi za njih znaju pitati od 600-1000€ budući da su od magnezija...
Alternativa je replika Prima racing, koje ima Shad na cliu i one su aluminijske i puno jeftinije... :rolleyes:
 
Top
renaultsportmladen
view post Posted on 14/12/2008, 21:01




hvala na info brate..a da li znas dje ih mogu kupiti i koliko su novaca
 
Top
Pug 106
view post Posted on 14/12/2008, 21:51




...Evo, to je Prima racing...više info na primaracing.com
image
 
Top
3 replies since 11/12/2008, 10:15   269 views
  Share