Fabia S2000, Prve slike s testiranja

« Older   Newer »
  Share  
Vepar
view post Posted on 15/2/2008, 12:19




hahaha, ne znam od kud vam to da sam "stručnjak automobilizma" al ok.... :D Pitajte nekog tko je vozio pravi kitcar feliciju i nisam siguran da će vam reći da je spora. Ne kup felicija.... Mislim, pogledajte današnje vozače utrka-koliko imaju godina? Prije su trebale godine učenja i vježbe da bi se potpuno ovladalo autom i vožnjom, a mislim da danas nije više tako. Smatram da se bar djelomično slažete samnom...
 
Top
Richi Zg
view post Posted on 15/2/2008, 12:49




Ja iliti mi ne kazemo da je felicija spor auto,naravno ne kit car,to je zver samo takva no isto tako
nemrem positpu cupri da je felicija u tom rangu auta pricamo bolja od fabije,
malo murgen... kumpic....
 
Top
Vepar
view post Posted on 15/2/2008, 12:54




Ma sve 5 :D Samo sam želio skomentirat da mi ovim novim autima jednostavno nekak nedostaje karizme...
 
Top
mrgud
view post Posted on 15/2/2008, 14:17




Karizma ne pomaže autu da bude puno brži... tehnika to radi umjesto karizme... i djelomično umjesto vozača...
 
Top
Vepar
view post Posted on 15/2/2008, 15:04




To je točno, pravo zboriš :D Al kaj bumo se jednog dana svi vozili u autima kaj će sami ići... Ne radi se tolko o brzini koliko o osjećaju. Zar vi "evovci" ne forsate tu spiku konstantno?

Edited by Vepar - 15/2/2008, 15:23
 
Top
dj_masch_hr
view post Posted on 15/2/2008, 17:14




pokaži mi nekog tko se ne bi vozio u evo IX da ima financijskih mogućnosti. dotad se vozimo u onome što imamo, a napredak tehnike sigurno neće usporiti ili unazaditi tvoj vapaj za manualnim mjenjačem.
 
Top
Vepar
view post Posted on 15/2/2008, 23:55




QUOTE (dj_masch_hr @ 15/2/2008, 17:14)
pokaži mi nekog tko se ne bi vozio u evo IX da ima financijskih mogućnosti. dotad se vozimo u onome što imamo, a napredak tehnike sigurno neće usporiti ili unazaditi tvoj vapaj za manualnim mjenjačem.

Sve stoji što si rekao, jednom ćemo se vjerojatno smijati vremenima kada smo stupnjeve prijenosa morali mijenjati ručno, no meni će ta vremena nedostajati :D Al ne radi se samo o mjenjaču nego o cijelokupnoj konstrukciji automobila. Michele Mouton, jedina žena pobjednica relija svjetskog prvenstva, nije željela voziti grupu A nakon B, jer je rekla da su bez veze-slabi i tihi :woot: A što tek misli o ovim današnjim automobilima? Možda i jesu brži, ali za koga god znam, a da je vozio prije, kaže kako ovo sada nije nikakvo umijeće(voziti nove aute)... Dakako, ne osporavam funkcionalnost i kolku tolku ekološku prihvatljivost modernih automobila.

Edited by Vepar - 16/2/2008, 22:13
 
Top
21 replies since 11/2/2008, 19:02   272 views
  Share