Peugeot 106 Rallye

« Older   Newer »
  Share  
MAHNE
view post Posted on 25/4/2008, 08:27




Shad, Pug je "mala beba" kad ga usporedim sa tvojim slucajem...

Jos cekam komentar Puga106 i RSa_172 ...
 
Top
RS_172
view post Posted on 25/4/2008, 09:21




Stvarno su ga dobro sredili i tako mi oduzeli drugu poziciju na "internoj" d4 ljestvici... -_-

No Shad i dalje cvrsto drzi prvu poziciju, u prednosti je barem nekih 40-50 km/h u odnosu na new entry... moja malenkost, i ako u vozilu koje se kretalo vecom brzinom od navedenih 103 km/h, nije imala srece i tako uspijela samo parcijalno ostetiti krov i manje bitne dijelove :rolleyes:

Sala na stranu, kad se sjetim koliko sam se puta vozio u tom autu, cak bio za volanom... kako ga je Marco odrzavao... ok, auta ima i uvijek ce ih biti, bitno da "posadi" nije nista... no ipak me rastuzi vidjeti TAJ auto u takvom stanju...
 
Top
Pug 106
view post Posted on 25/4/2008, 15:36




...UUU...gadno izgleda ovako na slici, a u živo je sigurno i gore...Vozač je i u ovom slučaju imao neopisivo veliku sreću...Stvarno šteta ove 106ice, kad se samo sjetim testiranja auspuha i ostalih zahvata...Šteta... :(
 
Top
spyeleven
view post Posted on 26/4/2008, 19:31




Ja san baš neki dan bio gore viditi taj 106, mislio sam ga uzeti za djelove ali niš od toga kad sam vidio kako sve to izgleda sam odustao, doduše trebao mi je samo zadnji most ali sam se snašao na drugoj strani...Stvarno šteta, nisam znao da je to bivši od mahne-a...

Evo jedne lijepe slikice slikane u taru jednom prigodom

image


I jedna slikica mog rallye-a

image
 
Top
ciccio.navigatore
view post Posted on 26/4/2008, 23:42




jedno malo smijesno pitanje rec cete vi...........al mene zanima dal ima u serijskoj izvedbi rally 106-ica a da nisu bijele boje.......neke limited il specijal edition il tome slicno.....??

i jos koja je razlika izmedju 106 S16 i GTi......samo sto je gti za italiju il ima jos razlika......??
 
Top
MAHNE
view post Posted on 27/4/2008, 09:31




106 rallye 1.6 8 v mogao se naruciti u pastelnim,nematalik bojama.Bijela,crvena,crna i dvije vrste plave.Svijetlija i tamnija.Kasnije kad je izasao rallye 16 v dodali su jos dosta boja pa cak i metalik varijante.Siva,crna,zuta... gti i s16 bi trebale biti identicne jedino sto je naziv prilagodjen trzistu a razne nadoplate su bile moguce... iako su rallye 16v i gti(s16) imali isti motor razlike su bile u vanjstini i estetici ali minimalne...
 
Top
Rallye
view post Posted on 27/4/2008, 13:55




Pomagajte, jel zna ko pošto su nosači motora (getribe) za rallye?
 
Top
66 replies since 6/12/2007, 14:50   2134 views
  Share