Moj Clio 2.0 16v, od onda pa do sada :)

« Older   Newer »
  Share  
RS_172
view post Posted on 10/12/2007, 10:53




O bom... tako vec moze... inace bi bilo image image image image
 
Top
MAHNE
view post Posted on 10/12/2007, 15:40




Vec mi je lakse...citajuci tvoj post mislio sam : "neeee,Shad skrece s puta!"
Radilo se samo o sali...uuu olaksanje... image
 
Top
-Shad-
view post Posted on 10/12/2007, 22:39




Haha, jesam vas! ;)
 
Top
-Shad-
view post Posted on 4/1/2008, 00:22




Evo da stavim pa slikica koje imam...

cijelo vrijeme se nešto radi, sređene su kočnice, ručna bi napokon trebala raditi savršeno, sve cijevi i cjevčice koje imaju veze sa benzinom su zamijenjene, dovod benzina više nije odispod auta vani nego ide unutar auta, napokon na aut vraćeni diskovi i pakne koji koče kako treba, nabavljen dio rezervoara koji sam tražio tako da sada clio više nama rezerve nego samo glavni spremnik, nabavio sam i lip od lagune da vidim kako će izgledati, ako nebude dobro ostaje original i još dosta sitnica...

image

image

image

image
 
Top
-Shad-
view post Posted on 24/1/2008, 13:53




Evo još jedna sitnica je stigla neki dan ali nisam imao baš vremena za poslikati...

image

image

i ovako auto trenutno izgleda, slika je malo loša jer nisam imao digitalac sa sobom...

image
 
Top
-Shad-
view post Posted on 5/2/2008, 10:34




Evo mali update, stigle još dvije sitnice...

image

image
 
Top
MAHNE
view post Posted on 5/2/2008, 17:50




Vrijedan decko!!!Bravo Marko!!!
 
Top
-Shad-
view post Posted on 5/2/2008, 19:09




Hvala, ako bude sve OK vidjeti ćete što slijedeći tjedan dolazi...
zapravo je sitnica, no mene jako veseli! ;)
 
Top
-Shad-
view post Posted on 10/2/2008, 12:03




Autić još nije doma ali došla je još jedna sitnica na kojoj će se autić neko vrijeme kotrljati...

image
 
Top
BALEV
view post Posted on 10/2/2008, 17:34




Jesu to s Vedranovog Clia?? iz Zgb-a..
 
Top
-Shad-
view post Posted on 10/2/2008, 18:51




Jesu, nisam ga uspio nagovoriti da mi proda ove koje sada ima na cliu pa sam uzeo ove... :D
 
Top
-Shad-
view post Posted on 9/3/2008, 12:00




Evo mali update... autić sam u srijedu dovezao doma i od onda visim u garaži, neda mi se sve slikati no evo jedan mali detalj... slikano je s mobom pa...

Akomulator je dobio novo mjesto, danas još neke sitnice oko toga srediti i to je to...

image

image

Možda ga kasnije izvučem iz garaže pa napravim par slikica, ali upozorenje, izgleda ko koza ovako... :)
 
Top
-Shad-
view post Posted on 9/3/2008, 17:35




Evo par slika off-road klia... :)

Ma ovaj tjedan ide i to u pod...

image

image

image
 
Top
-Shad-
view post Posted on 14/3/2008, 11:37




Evo jučer stigle male bijele distance za malog bijelog... distance su 11mm i teflonske su...

image

Onda je navečer palo par vožnjica, evo jedne slike prije nego nas je policija otjerala...

image

I onda su danas stigle naljepnice.... ove dvije na vratima su ozbiljne i one ostaju... dok je ova jedna... pa... ajmo reći oklada i ona će dolje nakon nekog vremena... ;)

image

i naravno, jedna koja mu je falila...

image
 
Top
RS_172
view post Posted on 14/3/2008, 12:00




Napokon slike u javnost..... neke sam vec vidio ali cu ipak prokomentirati....

Sta reci, to je to! Meni auto izgleda super i nikako nebi isao na neko spustanje... ponavljam, nebi ga spustao! Pro-Kit od Eibach-a (koji u biti ne spusta vise od 1-1,5 cm) i dobre amortizere tipa Bilstain... ili, nesto tipa Stolli stelajuci, Turnsek i tako...

Vidim da je moj bivsi trokut prezivio ha... :D Naljepnice d4 na vratima su super... kao i ona koja je prezivjela na lajsnici :B):

Sve pet... kad malo zatopli ce se malo autic vozikati po mojim krajevima, bez haube, ako se netko sijeca toga... kao u stara vremena...
 
Top
91 replies since 19/5/2007, 16:15   2653 views
  Share